<< Till startsidan

Resultat 2007
2007

Gå direkt till resultaten:
Rally
07-12-30
Folkrace
07-12-26
Rallycross 07-09-30
Backe 07-09-17
IS-Racing
07-03-18
Karting/Crosskart
07-09-23
Bilorientering
07-05-21
MC Inget resultat än
Drifting 07-07-22
Dragrace 07-07-15
Bil-O 07-11-22
  






 


 

Rally
Nyårsrundan, Jämtlands MK, 07-12-30
Romjulsrally, Everum NMK, 07-12-29
Nuttevalsen, Jämtlands MK, 07-12-16
Hasselasvängen, SMK Hälsinge, 07-12-15
Rallysprint, SMK Gävle, 07-11-17
Skilling 500, Skillingaryds MK, 07-11-10
Hjerpes Maskincentrasprinten, Norrköpings MK, 07-11-04
Höglanddsrallyt, Nässjö MK, 07-11-03
Höglanddsrallyt, Nässjö MK, 07-11-03, inbjudningsklasser
Bjerkesprinten, 07-10-27
Sommarvalsen, SMK Uppsala, 07-10-27
Odensvängen, Östernärke RC, 07-10-27
Marknadsnatta, V:a Östergötlands MK, 07-10-27
Rally Xplosion, Västerås MS, Kvalresultat och stege
Racingspecial, Vännäs MK, 07-10-13
Ramundersprinten, MK Ramunder, 07-10-13
Nickbosprinten, SMK Sala, 07-10-07
Duntiscupen deltävling 5, SMK Motala Bil, 07-10-09
Stavsundssprinten, 07-09-30
Viks 8:an, SMK Valdemarsviks, 07-09-29
Rallyspecial, Skepptuna MK, 07-09-29
Rikspokalen, SMK Örebro, 07-09-30
Wetab Sprinten, Frykdalens MK, 07-09-23
Nybyrundan, SMK Södermanland, 07-09-23
Cityracet, Finspångs MS, 07-09-22
Ekratten, Asarums MS, 07-09-22, Total
Ekratten, Asarums MS, 07-09-22, Klassvis
Kolsvarundan, 07-09-22
Retursladden, Kinds MK, 07-09-17
Cramosvängen, Vallentuna MK, 07-09-16
TV-Svängen, SMK Hörby (hela tävlingen utom SS4), 07-09-15
TV-Svängen, SMK Hörby (hela tävlingen med SS4), 07-09-15
Gränsrallyt, Horndals MK och Hofors MS, 07-09-15
Lokaracet, Hällefors MK, 07-09-15
Byggconsultsprinten, Almunge MK, 07-09-09
C-Serien. MK Rimo, 07-09-08
Befab-Trofén, Linköpings MS, 07-09-08
Befab-Trofén, Linköpings MS, 07-09-08, ÖÖM
Valnetrofén, Offerdals MK, 07-09-01
Lövdansen, SMK Nyköping, 07-09-01
Koppartunnan, MK Kopparberg, 07-09-01
Dackefejden, Wäxjö MS, 07-09-01
Rasbosprinten, Rasbo MK, 07-08-26
Marktjänstsprinten, Nyköpings FRK, 07-08-25
Brottsrundan, Team Skogsåkarna, 07-08-25
Rejmeknixen, MK Ran, 07-08-24--25

Emiltrofén, Vimmerby MS, 07-08-18
ARC-rallyt, Almunge MK, 07-08-18
Duntiscupstabellen efter deltävling 4, 07-08-18
Duntiscupen 4, SMK Motala Bil, 07-08-18
Foxguardsprinten, Strängnäs AMS; 07-08-11
Götenerundan, Götene MK, 07-08-11
AM-Tryck Snapphanerallyt, Hässleholms MK 07-08-11
Kungsängssprinten, SMK Östgöta, 07-08-11
Hallsbergssprinten, Hallsbergs MK, 07-08-04
Backasprinten, Skene MS, 07-08-04
Eckerösprinten, Ålands MK, 07-07-28
Vilda Rydracet, Ryds MK, 07-07-28
Vilda Rydracet, Ryds MK, 07-07-28, Ford Flexifuel Cup
Tåsjöbacken, MK Nordjämten, 07-07-28
Kullingstrofén, Kullings MS, 07-07-21
Bergbysprinten, Films MK, 07-07-07
Microsprinten, Eskilstuna MK, 07-07-06
Jämtnatta, Jämtlands MK, 07-07-07
Junisprinten, Ilsbo MK, 07-07-30
Duntiscupen 3, SMK Motala Bil, 07-07-01
Siljasvängen, SMK Hälsinge, 07-06-17
Rallysprint, Norrköpings MK, 07-06-17 Total
Rallysprint, Norrköpings MK, 07-06-17 klassvis
Rojarundan, Emådalens MK, 07-06-16
Rally Sandviken, Sandikens MK, 07-06-16
Truckkonsult-sprinten, MK Team Westom, 07-06-16
AMC-Rajset, Arlövs MC, 07-06-10
Sunneracet, MK Ratten, 07-06-10, Total
Sunneracet, MK Ratten, 07-06-10, Klassvis
Lars-Erik Torph Memorial, 07-06-09
Guttstasprinten, Kolsva MS, 07-06-03
Gruvrundan, Åtvidabergs MK, 07-06-02
Hammarbacken, Ragundadalens RRC, 07-06-02
Forshagarundan, Forshaga MC, 07-06-02
Midnattspecialen, Skepptuna MK, 07-06-02
Structosprinten, Storfors MK, 07-05-26
Structosprinten, Storfors MK, 07-05-26, klassvis
South Swedish Rally/Sydrallyt, 07-05-25--26
ICA Varvloppet, Vara MK, 07-05-19
Ica Varvloppet, Vara MK, Klassvis, 07-05-19
Bresontrofén, 07-05-19
Viol-Sprinten, 07-05-19
MiniXplosion, Västerås MS, 07-05-13
Duntiscupen 2, SMK Motala, 07-05-13
NAC-Rallyt, Nybro AC, 07-05-12
ESAB-Rallyt, Laxå MK, 07-05-12
Killarney, International Rally of the Lakes, 07-05-06
Holmen-skograllyt, SMK Östgöta, 07-05-05
Högenåsrallyt, Degerfors RC, 07-05-05 Totalt
Högenåsrallyt, Degerfors RC, 07-05-05 klassvis
Falckpokalen, SMK Södermanland, 07-05-05
Rally Sörland, 07-05-05
Sviestadsträffen, Linköpings MS, 07-05-01
Lille Mads, Hässleholms MK, 07-04-29
Mineraljakten, SMK Sala, 07-04-28
Duntiscupen 1, SMK Motala, 07-04-28
Rally Gotland, Gotlands MK, 07-04-28
Kong Christian Race, Kristianstads MK, 07-04-28
Ox-specialen, Mariestads MS, 07-04-22
Skilling 50, Skillingaryds MK, 07-04-21
Skänningeknixen, Västra Östergötlands MK, 07-04-21
Anderslövsrallyt, Trelleborgs MK, 07-04-14
Sommarsprinten, SMK Uppsala, 07-04-14
Himmelstalunds-sprinten , Norrköpings MK, 07-04-07
Hörbysvängen, SMK Hörby, 07-04-02
Roratelsvängen, Jämtlands MK, 07-03-24
Jämtnatta, Jämtlands MK, 07-03-11
LBC-Ruschen, Lima MS, 07-03-10
Snösladden, Ljusdala MS, 07-03-04
Utrikesrundan, MK Nordjämten, 07-03-03
Numedalsrally, 07-03-03
Munkfors Rundan, Munkfors MC, 07-03-03
Gestrikekannan, Järbo MK, 07-03-03
Gävlesladden, SMK Gävle, 07-02-25
Östra Sprintcupen, Östhammars MK, 07-02-25
Kopparsvängen, MK Kopparberg, 07-02-24
Dan Anderssons Minne, 07-02-24
Z-Trofén, Stuguns MK, 07-02-24
Rally Vännäs, Vännäs MK, 07-02-24
Rally Vännäs, Vännäs MK, 07-02-24, VOC
Logart Rally "PiteRundan", Piteå MS, 07-02-18 Total
Logart Rally "PiteRundan", Piteå MS, 07-02-18 klass
Storsjösvängen 2, Örnsköldsviks RK; 07-02-18
Midvintersprinten, Hällefors MK, 07-02-17
Skepptuna-Sprinten, Skepptuna MK, 07-02-17
Hälsingerallyt, SMK Hälsinge, 07-02-17
VinterRallyt, Lövångers MK, 07-02-03
Skutskärsratten, Skutskärs MS, 07-02-03
Storsjösvängen, Örnsköldsviks RK, 07-01-27
Rally Hadeland, NMK Hadeland, 07-01-27
Månstråket, Luleå MS; 07-01-20
Ilsboracet, Ilsbo MK, 07-01-20
Offerdalingen, Offerdals MK, 07-01-13
Istappen, Morjärvs MS, 07-01-13

Folkrace
Trobbans Minne, SMK Motala, 07-12-26
Luciaracet, Jönköpings MK, 07-12-15
Fläskracet, SMK Dala Falun, 07-11-17
Niwa-Banan, MK Ratten, 07-10-27
KM, SMK Motala Bil, 07-10-20
KM, MK Ramunder, 07-10-20
KM, Vadstena RRC, 07-10-20
KM, Finspångs MS, 07-10-20
KM, Ljungsbro MK, 07-10-20

NGK-Masters, Racecrew, 07-10-20
Bildemo-Racet, MK Team Westom, 07-10-20
Folkrace Norrköping, 07-10-07
Folkrace på Lidetorpsbanan, Degerfors RC och SMK Karlskoga, 07-10-06
Vara MK, Folkrace 07-09-29
Folkrace, Laxå MK, 07-09-22
Venacupen, Laxå MK, 07-09-22
OK-Q8-Racet, Krokoms MK, 07-09-10

Paralkellsprint, SMK Motala Bil, 07-09-10
Final i Sponsorcupen, Jämtlands MK, 07-09-08
Slutställningen i Sponsorcupen, 07-09-10
DreamTeam, Jönskpings MK, 07-09-08
Nordmarkens Motorstadio, Årjängs MK, 07-09-08
Femtåfestivalen, Likenäs MK, 07-09-01
Juniorläger, SMK Motala, 07-08-26
X-cupen, Ljusdals MS, 07-08-25

Jubileumsrace, Venacupen deltävling 4, Laxå MK, 07-08-19
Ställningen i Venacupen efter deltävling 4, 07-08-19
Nordmarkens Motorstadion, Årjängs MK, 07-08-11
Mekonomen 3-dagars, Tomelilla, 07-08-03--05
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Total Senior
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Total Damer
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Total Junior

Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Final
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Final, damer
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-22, Final, juniorer

Folkracefestivalen, Motala, 07-07-21
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-21, Damer
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-20
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-20, Juniorer
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-19
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-19, Juniorer
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-18
Folkracefestivalen, Motala, 07-07-18, Juniorer
Tvådagars, Krokoms MK, 07-07-15
Sponsorcupen, Offerdals MK, 07-06-30
FordhallenRacet, Jämtlands MK, 07-06-16--17
Truckkonsult-sprinten, MK Team Westom, 07-06-16
X-Cupen, 07-06-10
Årjängs MK, Nordmarkens Motostadion, 07-05-28
AD-Centerfestifalen, Gestrike GT, 07-05-27
Folkrace, Laxå MK; 07-05-26
Folkracefestivalen, Skene MS, 07-5-17--19
Storfors Ring, 07-05-19
Vårtävlingen, SMK Motala Bil, 07-05-19
Majracet, Jönköpings MK, 07-05-12
Westomfestivalen, MK Team Westom, 07-05-05
Juniorfestivalen, Laxå MK, 07-04-29
Folkracesprint, Årjängs MK, 07-04-14
Koppar Racet, Finspångs MS, 07-03-04, Seniorer
Koppar Racet, Finspångs MS, 07-03-04, Juniorer
Folkrace Tabergsbanan, Jönköpings MK, 07-02-10

Rallycross
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Slutresultat
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 1, Omgång 3
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 2, Omgång 3
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 4, Omgång 3
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 6, Omgång 3
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 1, Omgång 2
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 2, Omgång 2
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 4, Omgång 2
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 6, Omgång 2
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 1, Omgång 1
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 2, Omgång 1
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 4, Omgång 1
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-09-30 Klass 6, Omgång 1
Yokohama Exstrem, Dokka, 07-09-22
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, slutresultat alla klasser
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång3, klass 1
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 3, klass 2
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 3, klass 4
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 3, klass 5
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 2, klass 1
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 2, klass 2
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 2, klass 4
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Efter Omgång 2, klass 5
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Omgång 1, klass 1
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Omgång 1, klass 2
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Omgång 1, klass 4
Final i Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-23, Omgång 1, klass 5
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22, Slutresultat alla klasser
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 3, klass 1
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 3, klass 2
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 3, klass 4
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 3, klass 5
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 2, klass 1
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 2, klass 2
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 2, klass 4
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 07-09-22 efter omgång 2, klass 5
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, A-final RM

-"- totalt

Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, A-final klass1
-"- totalt

Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, A-final klass4
-"- totalt

Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, A-final klass5
-"- totalt

Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, B-final klass RM
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, B-final klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, C-final klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 3, klass 5
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 3, RM2400
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 3, klass 1
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 3, klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 2 kRM2400
-"- efter omång 2
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 2 klass 1
-"- efter omång 2
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 2 klass 4
-"- efter omgång 2
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 2 klass 5
-"- efter omgång 2
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 1 RM2400
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 1 klass 1
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 1 klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 07-09-16, omgång 1 klass 5
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Resultat Div 1
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Resultat Div 1a
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Resultat Supernationell

SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Resultat Junior

SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Efter 3 omg, Div 1
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 3, Div 1
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Efter 3 omg, Supernationell
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 3, Supernationell
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Efter 3 omg, Div 1a
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 3, Div 1a
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Efter 3 omg, Jun
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 3, Jun
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 2, Div 1
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 2, Div 1a
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 2, Supernationell
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 2, Junior
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 1, Div 1
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 1, Div 1a
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 1, Supernationell
SM Götene, Götene MK, 07-09-08 Omg 1, Junior
Götalandscupen, Strängnäs AMS; 07-09-02
Götalandscupen, Strängnäs AMS; 07-09-01
Svealandscupen, Borlänge MK, 07-08-25
Svealandscupen, Bollnäs MK, 07-08-18
Götalandscupen, Skene MS, 07-08-18
Götalandscupen, Jönköpings MK, 07-08-12
Götalandscupen, Jönköpings MK, 07-08-11
SM Strängnäs, 07-08-02, Div 1
SM Strängnäs, 07-08-02, Div 1A

SM Strängnäs, 07-08-02, Suprenationell
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång3 , Div 1
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 3, Supernationell
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 3, Div 1A
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 2, Div 1
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 2, Supernationel
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 2, Div 1A
SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 1, Div 1

SM Strängnäs, 07-08-02, Kvalomgång 1, Supernationell
SM Strängnäs, 07-08-02, Div 1A, Kvalomgång 1
SM Strängnäs, 07-08-02, Div 1, Tidsträningen
SM Strängnäs, 07-08-02, Tidsträningen, Supernationell
SM Strängnäs, 07-08-02, Tidsträningen, Div 1A
SM Kalix, 07-07-21, A-final, Div 1
SM Kalix, 07-07-21, A-final, Div 1A
SM Kalix, 07-07-21, A-final, Supernationell
SM Kalix, 07-07-21, A-final, Juniorer
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 3, Div 1
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 3, Div 1A
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 3, Supernationell
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 3, Juniorer
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 2, Div 1
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 2, Div 1A
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 2, Supernationell
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 2, Juniorer
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 1, Div 1
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 1, Div 1A
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 1, Juniorer
SM Kalix, 07-07-21, Omgång 1, Supernationell
SM Kalix, 07-07-21, Tidskval, Supernationell
SM/RM, Piteå MS, 07-07-14, Supernationell
SM/RM, Piteå MS, 07-07-14, Junior
SM/RM, Piteå MS, 07-07-14, 2400
Filmsprinten, Films MK, 07-07-08
EM-Momarken, 07-07-08, Div 1
EM-Momarken, 07-07-08, Div 1A
EM-Momarken, 07-07-08, Div 2
EM-Momarken, 07-07-08, Supernationell
EM-Momarken, 07-07-08, Rallycrosscup
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 3, div 1
-"- efter tre omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 3, div 1A

-"- efter tre omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 3, div 2
-"- efter tre omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 3, Supernationell
-"- efter tre omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 3, Rallycrosscup
-"- efter tre omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 2, Div 1
-"- efter två omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 2, div 1A
-"- efter två omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 2, Div 2
-"- efter två omgångar
EM-Momarken, 07-07-08, Omgång 2, Rallycrosscup
-"- efter två omgångar
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 2, Supernationell
EM-Momarken, 07-07-07, -"- efter omgång 2
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 1, Div 1
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 1, Div 1A
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 1, Div 2
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 1, Supernationell
EM-Momarken, 07-07-07, Omgång 1, Rallycrosscup
EM-Momarken, 07-07-07, Tidsträning Div 1
EM-Momarken, 07-07-07, Tidsträning Div 1A
EM-Momarken, 07-07-07, Tidsträning Div 2
EM-Momarken, 07-07-07, Tidsträning Supernationell
EM-Momarken, 07-07-07, Tidsträning Rallycrosscup
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Resultat Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Resultat Div 1A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Resultat Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Resultat RallycrossCup
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Resultat Supernationell
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, A-Final Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, A-Final Div 1A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, A-Final Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, A-Final Rallycrosscup
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, A-Final Supernationell
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, B-Final Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, B-Final Div 1A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, B-Final Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, C-Final Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, C-Final Div 1A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, C-Final Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 3 Div 1
-"- placering efter omgång 3
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 3 Div 1A
-"- placering efter omgång 3
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 3 Div 2
-"- placering efter omgång 3
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 3 Rallycrosscup
-"- placering efter omgång 3
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 3 Supernationell
-"- placering efter omgång 3
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 2 Div 1
-"- placering efter omgång 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 2 Div 1A
-"- placering efter omgång 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 2 Div 2
-"- placering efter omgång 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 2 Rallycrosscup
-"- placering efter omgång 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 2 Supernationell
-"- placering efter omgång 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 1 Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 1 Div 1A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 1 Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 1 Rallycrosscup
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Omg 1 Supernationell
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Tidsträning Div 1
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Tidsträning Div 1 A
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Tidsträning Div 2
EM-Höljes, Finnskoga MK, 07-07-01, Tidsträning Rallycrosscup
Svealandscupen, Västerås MS, 07-06-16
Xtreme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Div 1
Xtreme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Div 1A
Xtreme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Div Supernationell
Xtreme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Juniorer
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Div 1 kval total
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, kvalomgång 3 Div 1
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Supernationell kval totall
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Supernationell kvalomgång 3
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Div 1A, Kval Total
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Juniorer, Kval Total
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 3 div 1A
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 3 JuniorerJuniorer
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 2 Div 1
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 1 Div 1
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 2 Supernationell
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 2Div 1A
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 1 Supernationell
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 2 Juniorer
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Kvalomgång 1 Juniorer
X-treme Rallycross, Hyllinge MS, 07-06-16, Tidsträningen Div 1
Svealandscupen, Haninge MK, 07-06-10
Götalandscupen, MK Team Westom, Supernationell
Götalandscupen, MK Team Westom, Supernationell tom 2150cc (preliminär)
Götalandscupen, MK Team Westom, Supernationell tom 2400cc
Götalandscupen, MK Team Westom, juniorer
SM, MK Team Westom, Supernationell
SM, MK Team Westom, Juniorer
RM, MK Team Westom, RM
SM, MK Team Westom, Supernationel, tidsträningen
SM, MK Team Westom, Juniorer, tidsträningen
RM, MK Team Westom, RM, tidsträningen
SM Höljes, 05-07-20, Supernationell
SM Höljes, 05-07-20, Junior
SM Höljes, 05-07-20, RM
SM Höljes, 05-07-20, Suporterklass 2150 senior
Tidsträning, SM Höljes, 05-07-20, Supernationell
Tidsträning, SM Höljes, 05-07-20, Junior
Tidsträning, SM Höljes, 05-07-20, RM
Tidsträning, SM Höljes, 05-07-20, Suporterklass 2150 senior
Svealandscupen, Deltävling 2, SMK Nyköping, 07-05-06
Götalandscupen, Fjärås MK/Kungsbacka MA, 07-05-05
Svealandscupen deltävling 1, SMK Arboga, 07-05-01
Götalandscupen, Tomelilla MK, 07-04-29
Götalandscupen, Tomelilla MK, 07-04-28
Parallellracet, Strängnäs AMS, 07-04-22

Backe
Söderknallen, Back-SMfinal, SMK Sundsvall, 07-09-16
Söderknallen, Back-SMfinal, SMK Sundsvall, 07-09-15
Ånnabodabacken, Teknis MS, 09-09-01--02
Röforsloppet, SMK Arboga, 07-08-12, MC Solo
Röforsloppet, SMK Arboga, 07-08-12, MC Sidvagn

Röforsloppet, SMK Arboga, 07-08-12
Röforsloppet, SMK Arboga, 07-08-11
Mästarmötet, Ljusdals MS, 07-07-28-29
Mästarmötet Järvsöbacken, Ljusdals MS, 07-07-28
Back-SM, Järbo MK, 07-06-30--07-04
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-10, klass 1
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-10, klass 2
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-10, klass 3
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-10, klass 4
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-09, klass 1
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-09, klass 2
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-09, klass 3
Back-SM/RM, Lima SM, 07-06-09, klass 4
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-03, Klass 1
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-03, Klass 2
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-03, Klass 3
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-03, Klass 4
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-02, Klass 1
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-02, Klass 2
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-02, Klass 3
Back-SM/RM, Nalovardo RC, 07-06-02, Klass 4
Nya Åkeriet Racet till Bo franssons minne, Teknis MC, 07-05-06

IS-racing
IS-SM, Överkalix, 07-03-24, 2
IS-SM, Överkalix, 07-03-24, 1
IS-SM, Morjärv MS, 07-03-17, 1
IS-SM, Morjärv MS, 07-03-17, 2
IS-SM efter deltävlingen i Morjärv
Örnracet, IS-SM deltävling 4, 07-03-11
Örnracet, IS-SM deltävling 3, 07-03-11
IS-SM Deltävling 2, Örnsköldsviks RS, 07-03-10
IS-SM Deltävling 1, Örnsköldsviks RS, 07-03-10

Karting/Crosskart
Svenska Cupen, NiWA-banan, MK Ratten, 07-09-22--23
Final Crosskart-SM, A-final, Klass 1
Final Crosskart-SM, Totalt SM l, Klass 1
Final Crosskart-SM, A-final, Klass 2
Final Crosskart-SM, Totalt SM l, Klass 2
Final Crosskart-SM, A-final, Klass 5
Final Crosskart-SM, Totalt SM l, Klass 5
Final Crosskart-SM, B-final, Klass 2
Final Crosskart-SM, B-final, Klass 5
Final Crosskart-SM, Omgång 3, Klass 2
Final Crosskart-SM, Placering efter 3 omgångar, Klass 2
Final Crosskart-SM, Omgång 3, Klass 1
Final Crosskart-SM, Placering efter 3 omgångar, Klass 1
Final Crosskart-SM, Omgång 2, Klass 5
Final Crosskart-SM, Placering efter 2 omgångar, Klass 5
Final Crosskart-SM, Omgång 2, Klass 2
Final Crosskart-SM, Placering efter 2 omgångar, Klass 2
Final Crosskart-SM, Omgång 2, Klass 1
Final Crosskart-SM, Placering efter 2 omgångar, Klass 1
Final Crosskart-SM, Omgång 1, Klass 5
Kristinehamns Stadslopp, Anecto Stars, 07-08-25
Kristinehamns Stadslopp, Anecto, 07-08-25
Sprint, Västerås MS, 07-08-12
Stege, -"-
SM, Västerås MS, 07-08-11
Svenska Cupen, SMK Sala, 07-08-04
Svenska Cupen, Luleå MS; 07-07-18
Crosskart-SM, Piteå MS, 07-07-15, Klass 1
Crosskart-SM, Piteå MS, 07-07-15, Klass 2
Crosskart-SM, Piteå MS, 07-07-15, Klass 5
Crosskart, Järbo MK, 07-06-30
Crosskartsprint, Venabanan, Laxå MK, 07-06-17
SM Venabanan, Laxå MK, 07-06-16
Crosskart Backe, 07-06-10
Crosskart Backe, 07-06-09
SM/Jun/RM, Höljes, 07-05-20 500cc
SM/Jun/RM, Höljes, 07-05-20 250cc
SM/Jun/RM, Höljes, 07-05-20 125cc
Sprinttävling, Falköpings MK, 07-04-14

Bilorientering
Jubileumståget, SM i Bil-O, 07-05-20

MC
Inget resultat än

Drifting
Swedish Drift Series Deltävling 2, Flygstaden, 07-07-21
Swedish Drift Series deltävling 1, Hamrebanan, 07-05-05

Dragerace
Hälsingland Open, SMK Söderhamn, 07-09-15

Bil-O
Västsvenska Bil-O Serien 2007


<< Till startsidan