<< Till startsidan

Resultat 2003
2003


Rally 2003
Marknadsnatta V. Östergötlands MK 25 oktober pdf
Ånnaboda-Rallyt Teknis MC 25 oktober
Frida Specialen Vänersborgs MK 19 oktober
Rallysprint Rudskogen 11 oktober pdf
Sala Sprinten SMK Sala 12 oktober pdf
Rally Flygstaden SMK Söderhamn 11 oktober pdf
S1-Sprinten Enköpings MK 5 oktober
Vedumsmästerskapet Kullings MS 5 oktober
Rejmerally Nora MK 4 oktober
RS-serien Östergötland Norrköpings MK 28 september
Nybyrundan SMK Södermanland 28 september
Vättern Rallyt Norrahammars MK-Gränna MK 27 september
Rejme-Knixen MK Ran 27 september
Maskin & Mätservice Racet 2 Fryksdalens MK 21 september
Ludvikarushen Ludvika MS 20 september
Stenbocksrundan Boxholms MK 20 september
Maskin & Mätservice Racet 1 Fryksdalens MK 20 september
Bramac Trofén MK Kopparberg 14 september
Loka Racet Hällefors MK 13 september
EDAB-Specialen SMK Eda 7 september
Strömkarlsrallyt SMK Trollhättan 6 september
SilverstoneRallyt Kolsva MS 5-6 september
Alesvängen Älvbygdens MK 30 augusti
Skobes-Trofén Katrineholms MK 30 augusti pdf
Willamsbosprinten Grangärde RRC 24 augusti
Töcksforsspecialen Årjängs MK 24 augu sti
Viksåttan SMK Valdemarsvik 23 augusti
Hallsbergssprinten Hallsbergs MK 23 augsti
Ox-Specialen Mariestads MS 17 augusti
Snapphanerallyt Hässleholms MK 15-16 augusti
Kvarnrundan MSK Kvarnvingarna 9 augusti pdf
Killingen Kils MK Bil 9 augusti
Byfejden Horndals MK 3 augusti
Götenerundan Götene MK 2 augusti
Gjurd-Specialen Stuguns MK 2 augusti
Solstasprinten Karlstads MC Bil 2 augusti
Kullingstrofén Kullings MS 26 juli
Hyttsvängen Norbergs MC 12 juli
Bergbysprinten Films MK 5 juli pdf
MiniXplosion Västerås MS 6 juli pdf
Massprinten Borlänge MK 29 juni
Finnborundan SMK Dala Falun 15 juni
GJ Bil Pokalen Eskilstuna MK 14 juni pdf
Lars Erik Torph Memorial Säffle MC 14 juni
Structo Sprinten Storfors MK 7 juni
Ford Bilforumsprinten SMK Hedemora 1 juni
T-Turen SMK Motala 31 maj
Nora Rallyt MK Nitro 31 maj
Laxå Knixen Laxå MK 24 maj
RS-serien Norrköpings MK 18 maj
Uvbergsloppet Bärke MK 18 maj
Brodit Snurren Carlsborgs MK 17 maj
Vänersnurren Dals MK 11 maj
Fordpokalen SMK Södermanland 10 maj
Holmen-Skog Rallyt SMK Östgöta 10 maj pdf-format
Brukssprinten Molkoms MK 3 maj
Lilljumbon Falköpings MK 1 maj
Karlskoga-Specialen SMK Karlskoga 26 april
Totalreklampokalen Stenungsunds MS 21 april
Mineraljakten SMK Sala 21 april
Galejan-Svängen Kils MK Bil 12 april
Truckkonsult Specialen MK Team Westom 6 april
Västmanland Runt SMK Västerås-Västerås MS 8 mars
LBC-Ruschen Lima MS 8 mars
Snow Rally Sweden 28 febr-1 mars
KNA Rally Finnskog Norway 21-22 februari
Femtåracet Likenäs MK 22 februari
Faxerundan SMK Söderhamn 22 februari
Gnarpstrofén SMK Hälsinge 16 februari länk
Skepptuna-Sprinten Skepptuna MK 16 februari
Rally Vännäs 14-15 februari
Uddeholm Swedish Rally 7-9 februari länk
Påverundan Films MK 8 februari
Dan Anderssons Minne Wesmanklubbarna 1 februari
Midvintersprinten Hällefors MK 1 februari
Helmia Racet Fryksdalens MK 25 januari
Mekonomenrallyt MK Team Treske 18 januari
Z-Trofén Stuguns MK 18 januari länk
Finnskogsvalsen MK Ratten 11 januari
Filmsprinten Films MK 5 januari

Folkrace 2003
Novemberracet Filipstads MC 15 november
Bilspeedway folkrace Horndals MK 12 oktober pdf
Folkrace SMK Trollhättan 11 oktober pdf
Folkrace SMK Östgöta/Norrköpings MK 27 september
Folkrace Munkfors MC 27 september
Folkrace i backe Ånnaboda Teknis MC 13 september
Häv o Gräv Racet Filipstads MC 13 september
Höstracet Likenäs MK 6 september
Finnskogafestivalen Finnskoga MK 16-17 augusti
Mälarcupen Kolsva MS 16 augusti
Kvällstävlng Filipstads MC 25 juni
Karlstad MC Bil folkrace 31 maj
Ove Öberg Memorial Säffle MC 10 maj
Filipstads MC 15 mars
Skepptuna MK Folkracespecial 16 februari
Vinterracet Likenäs MK 25 januari
Östmarks MFF 18 januari

Rallycross 2003
Bilspeedway Horndals MK 11 oktober
Svealandscupen Films MK 27 september pdf
Götalandscupen Fjärås MK/Kungsbacka MA 28 september pdf
Götalandscupen MK Team Westom 21 september pdf
Svealandscupen Gestrike RT 20 september pdf
Götalandscupen MK Team Westom 20 september pdf
SM-final Götene MK 13 september pdf
Götalandscupen Tomelilla MK 6 september
SM Rallycross Strängnäs AMS 30 augusti
Götalandscupen SMK Trollhättan 16 augusti
Svealandscupen SMK Nyköping 10 augusti
Götalandscupen Jönköpings MK 9 augusti
Sprint Cupen Pär Holck Memorial Jämtlands MK 19 juli
Sprint Cupen Pär Holck Memorial Borlänge MK 13 juli
Sprint Cupen Pär Holck Memorial Gestrike RT 12 juli
Sprint Cupen Pär Holck Memorial Bollnäs MK 11 juli
Sprint Cupen Pär Holck Memorial Films MK 5 juli
Götalandscupen Fjärås MK/Kungsbacka MA 26 juni
Götalandscupen Norrköpings MK 7 juni
Rallycross SM Tomelilla MK 31 maj
Götalandscupen Falköpings MK 17 maj
pdf

Backe 2003
Back-SM Ånnabodabacken Teknis MC 6-7 sept länk
Back-SM Röforsloppet SMK Arboga 23-24 augusti
SM i Backe SMK Sunsdvall 9 augusti länk
Back-SM Nalovardo RC 7-8 juni

Crosskart 2003
SM-final Crosskart Strängnäs AMS 20 september pdf
Svenska Cupen och Sprintcupen Storfors MK 2-3 augusti
Crosskart-NM och Sprintrace Laxå MK 14-15 juni
Crosskart-SM SMK Sala 24 maj
Crosskart Sprint Falköpings MK 12 april

Bilorientering 2003
Värmlandsnatta SM 2003 4 oktober pdf
Värmlandsnatta VOS 2003 4 oktober pdf
Elisrundan MK Team Westom 9 augusti


<< Till startsidan