<< Till startsidan

Resultat 2011
2011


Gå direkt till resultaten:
Gren Senast uppdatarad
Rally 11-12-30
Folkrace 11-11-05
Rallycross 11-09-24
Backe 11-08-07
IS-Racing 11-03-28
Karting/Crosskart 11-08-21
Bilorientering Inga resultat än
MC Inga resultat än
Drifting Inga resultat än
Dragrace Inga resultat än
Bil-O Inga resultat än
Övrigt 11-10-16

Ladda hem gratis

Rally
Nyårsrundan, Jämtlands MK, 11-12-30
Hjerpes MaskinCentra Sprinten, Norrköpings MK, 11-11-05
Novemberskölden, Nässjö MK, 11-11-05
Rallymästerskapet, Slutställning, 11-11-01
NNBF FM i Rally, Slutställning, 11-11-01
Marknadsnatta, V:a Östergötlands MK, 11-10-29
Skepptunaratten, Skepptuna MK, 11-10-29
Light On Sprinten, Jämtlands MK, 11-10-29
SSRC-finalen, Wäxjö MS, 11-10-29
Kanonen, Eslövs MK, 11-10-23
Dunderracet, Hällefors MK, 11-10-23
Eriknäsbosprinten, Bollnäs MK, 11-10-16
Jan Rolfssons Minne , SMK Örebro, 11-10-15
Lilla VM, Haninge MK, 11-10-09
KMK-Trofén, Katrineholms MK, SM, 11-10-07--08
KMK-Trofén, Katrineholms MK, Rallymasters, 11-10-07--08
Brukssvängen, MSK Hammaren, 11-10-02
Jehandersprinten, MK Ramunder, 11-10-02
Vedumsmästerskapet i Bilrally, Kullings MS, 11-10-02
Vikingadansen, Trelleborgs MK, 11-10-02
Noratrofén, Nora MK, 11-10-01
Rallymästerskapet RYM efter fem deltävlingar, 11-09-29
NNBF FM i rally efter sju deltävlingar, 11-09-29
Fridaspecialen, Vänersborgs MK, 11-09-25, total
Fridaspecialen, Vänersborgs MK, 11-09-25, klassvis
Runt Mjölkpallen pokalen, Gnesta MK, 11-09-24
Cityracet, Finspångs MS, 11-09-24
Trillevallssprinten, Krokoms MK, 11-09-24
Malmjärn Runt, Hofors MS, 11-09-24
Rejme-knixen, MK Ran, 11-09-24
Lännisrannikon Rali i Åbo, 11-09-17
Bergslagens Rally Cup, Slutställning 2011, 11-09-17
Kniptjärns Rallysrpint, SMK Dala Falun, 11-09-17
Vätternrallyt, Norrahammars MK, 11-09-17
Vedasprinten, SMK Hälsinge, 11-09-17
East Sweden Rally, 11-09-16
Haningesprinten, Haninge MK, 11-09-11
Lars-Erik Torph Memorial, Säffle MC, 11-09-10
TV-Svängen, SMK Hörby, 11-09-10
EMK, Kannan, Eskilstuna MK, 11-09-10
Ramirentsprinten, Vallentuna MK, 11-09-04
Gullaboknixen, Gullabo RC, 11-09-03, Total
Gullaboknixen, Gullabo RC, 11-09-03, Klassvis
Möklintasprinten, SMK Sala, 11-09-03
Strömkarlen, SMK Trollhättan, 11-09-03
Skilling 50, Skillingaryds MK, 11-08-27
Valnetrofén, Offerdals MK, 11-08-27
Nybyrundan, SMK Södermanland, 11-08-27
Fixussprinten, Rasbo MK, 11-08-27
Götenerundan, Götene MK, 11-08-27
Racekampen, Rasbo MK, 11-08-22
Emiltrofén, Vimmerby MS, 11-08-20
Fönstersprinten, MK Rimo, 11-08-20
Bergslagen Rally Cup efter deltävling 5, 11-08-15
Toveks Rally Fight, Toarps MK, 11-08-13, Total
Toveks Rally Fight, Toarps MK, 11-08-13, Klassvis
Killingen, Kils MK Bil, 11-08-13
ARC-Rallyt, Almunge MK, 11-08-13
FG Parallellen, Strängnäs AMS, 11-08-13
Snapphanerallyt, Hässleholms MK, 11-08-12--13
Rally Xplosion, Västerås MS, 11-08-06
Rally Xplosion, Västerås MS, 11-08-06, stege
Rally Xplosion, Västerås MS, 11-08-06 VOC
Rally Xplosion, Västerås MS, 11-08-06, VOC stege
Kvällsrallyt, Eskilstuna MK, 11-08-05
Bergslagen Rally Cup efter deltävling 4, 11-07-30
Vilda Ryd Racet, Ryds MK, 11-07-30
Koppartunnan, MK Kopparberg, 11-07-30
Klappjakten, Ydre MK, 11-07-25
Sommarcupen, tabellen efter Kullingstrofén, 11-07-24
Eckerösprinten, Ålands MK, 11-07-23
Kullingstrofén, Kullings MS, 11-07-23
Skilling 500, Skillingaryds MK, 11-07-10
Gästabudstrofén, SMK Nyköping
Edaneracet, MK Team Westom, 11-07-09
Sommarcupen efter deltävling 2, 11-04-05
Depå Grande Sprinten, Stuguns MK, 11-07-02
NNBF FM i Rally efter sex deltävlingar, 11-06-21
Rallymästerskapet efter fyra deltävlingar, 11-06-21
Hammarbacken, Ragundadalens RRC, 11-06-19
Rallysprint, SMK Motala Bil, 11-06-18
Backasprinten, Skene MS, 11-06-18
Esab-Rally, Laxå MK, 11-06-18
Dackefejden, Wäxjö MS, 11-06-18
Zabra-Rallyt, Nybro AC, 11-06-11 Total
Zabra-Rallyt, Nybro AC, 11-06-11 Klassvis
Siljasvängen, SMK Hälsinge, 11-06-11
Bilia City Race, Älvdalens MK, 11-06-05, Total
Bilia City Race, Älvdalens MK, 11-06-05, Klass
Stefans Minne, Åtvidabergs MK, 11-06-04
South Swedish Rally, 11-06-03--05
Torsdagsrallyt, Eskilstuna MK, 11-06-02
Bergslagens Rally Cup efter deltävling 3, 11-05-30
Backfestival & Mästarmöte, SMK Sundsvall, 11-05-29
Bäckasprinten, Kolsva MS, 11-05-28

Oknörundan, Mönsterås MK, 11-05-28
Firststop Sprinten, Films MK, 11-05-28
Klassiska Rikspokalen, SMK Örebro, Teknis MC och Östernärkes RMC, 11-05-28
Trendab-rallyt, Taxinge MK, 11-05-21
NNBF FM i rally efter fem deltävlingar, 11-05-18
Rallymästerskapet RYM efter tre deltävlingar, 11-05-18
Bresontrofén, Rasbo MK, 11-05-14
Totalreklamsprinten, Stenungsunds MK, 11-05-08
Sommarcupen deltäving 1, 11-05-09
Morgongåvasvängen, SMK Sala, 11-05-07
Holmenskog Rallyt, Östgöta BSF, 11-05-07
Klassikersprinten, Skepptuna MK, 11-05-07
Rallytravels Kong Christian Race, Kristianstads MK, 11-05-07
NNBF-rallytabell rättad B-förarcup, 11-05-01
Lilljumbon, Falköpings MK, 11-05-01
Sviestadsträffen, Linköpings MS, 11-05-01
Rally Gotland, Gotlands MF, 11-04-29--30
MMK-Sprinten, Mälaröarnas MK, 11-04-25
ÖHS-Cupen 1, SMK Valdemarsvik, 11-04-24
Elmia-sprinten, Gränna MK, 11-04-24
Himmelstalundssprinten, Norrköpings MK, 11-04-23
Silverratten, Älmhults MK, 11-04-22
Anderslövsrallyt, Trelleborgs MK, 11-04-16
Gröndalssprinten, SMK Södermandland, 11-04-16
Skänningeknixen, Västra Östergötlands MK, 11-04-16
Simrishamnsmixen, Simrishamns MK, 11-04-02
Express-Specialen, SMK Hörby, 11-03-27
NNBF FM efter deltävling 4, 11-03-09
NNBF Rallymästerskapet efter 2 deltävlingar, 11-03-22
LBC-Ruschen, Lima MS, 11-03-12
Fäviken Winter Rally, VMT Jämtland, 11-03-11--12
Hällerundan, Hällefors MK, 11-03-05
Järbo MK inbjuder till Gestrikekannan, 11-03-05
NNBF efter deltävling 3, FM, 11-03-01
BRC efter deltävling 2, 11-02-28
Skogsrundan, Ludvika MS, 11-02-27
Hälsingerallyt, SMK Hälsinge, 11-02-26
Rally Finnskog, KNA Kongsvinger, 11-02-26
NNBF efter deltävlign 2 1 i FM, 11-02-22
Lappkastet, Lycksele MK, 11-02-19
Lappkastet, Lycksele MK, 11-02-19, klassvis
Bergbystprinten, Films MK, 11-02-19
Örnskölden, Örnsköldsviks RK; 11-02-19
Dan Anderssons Minne, Wessmanklubbarna, 11-02-19
Rally Sweden, SM, 11-02-11--12
Skepptunasprinten, Skepptuna MK, 11-02-13
Midvintersprinten, Hällefors MK, 11-02-05
Rallymästerskapet RYM efter Vinterpokalen, 11-02-05

NNBF i Vinterpokalen, deltävling 1 i FM, 11-02-05
Hebo-pokalen, Rasbo MK + Almunge MK, 11-02-05
Piterundan, Piteå MS, 11-02-05, Total
Piteårundan,Piteå MS, 11-02-05, Klassvis
Vinterpokalen, Sandvikens MK, 11-02-05
Rally Franssons Fastigheter, Vännäs MK, 11-01-30
Vännäs-Plåt Rallyt, Vännäs MK, 11-01-29
Bergslagsrallyt, Bergslagsklubbarna, 11-01-29
Ulriksbergsrallyt, Fredriksbergs MK, 11-01-23
Monitor-rallyt, Ilsbo MK, 11-01-22
Rally Järnlunden, Linköpings MS/Östergyllen RC, 11-01-22
Finnskogsvalsen, MK Ratten, 11-01-22
Roslagsvalsen, SMK Uppsala, 11-01-22
Stärkesmarksrundan 2, Vännäs MK, 11-01-16
Offerdalingen, Offerdals MK, 11-01-15
Utrikesrundan, MK Nordjämten, 11-01-08
Stärkesmarksrundan 1, Vännäs MK, 11-01-08
Munkforsrundan, Munkfors MK, 11-01-08


Folkrace
Novemberracet, Skene MS, 11-11-05
NGK-Masters, 11-10-22, Seniorer

NGK-Masters, 11-10-22, Damer/Veteraner
Ove Öberg Memorial, Säffle MC, 11-10-15
Munkfors MC, Tomtfallets , 11-10-08
Duntiscupen totalt, 11-09-25
Duntiscupen 3, SMK Motala Bil, 11-09-25
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 11-09-25
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 11-09-25, omg 1-3
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 11-09-25, omg 3
Höstracet, Lycksele MK, 11-09-18
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 11-09-25, omg 2
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 11-09-25, omg 1
Höstracet, Lycksele MK, 11-09-18
Höstracet, Lycksele MK, 11-09-18, damer
Berga-Racet, Ydre MK, 11-09-18
OK Q8-Racet, Krokoms MK, 11-09-17
Venacupen deltävling 3, Laxå MK, 11-09-17
Venacupen efter tre deltävlingar
Folkrace Pengfors, Vännäs MK, 11-09-11
X-cupen, Gestrike RT, 11-09-10
Dalhemscupen, Skene MS, 11-09-10
Caravanhallencup, Haninge MK, 11-09-03--04
Kardankungen, 11-09-03
Femtåfestivalen, Likenäs MK, 11-09-03--04
Sponsorcupen slutställning, 11-09-03
Sponsorcupen, Offerdals MK, 11-09-03
Kräftgången, Årjängs MK, 11-09-03
Folkracefestivalen Piteå, Piteå MK, 11-08-20--21
Duntiscupen 2, SMK Motala Bil, 11-08-21
Sponsorcupen efter deltävilng 5, 11-08-20
SMK Trollhättan, Trollcupen, 11-08-20
Trollcupen efter deltävling 3, 11-08-20
Sponsorcupen 5, Jämtlands MK, 11-08-20
Venacupen 2, Laxå MK, 11-08-13
Folkrace Tomtfallet, Munkfors MC, 11-08-13
X-Cupen deltävling 5, Skutskärs MK, 11-08-13
2-dagars, Hede MK, 11-07-31
Folkcrace Pengfors, Vännäs MK, 11-07-31
Kvällsracet, Likenäs MK, 11-07-27, del 1
Kvällsracet, Likenäs MK, 11-07-27, del 2
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-24, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-23, Damer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-23, Juniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-23, Veteraner
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-22, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-21, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-21, Juniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-21, Veteraner
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-19, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-20, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-20, Juniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-20, Veteraner
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-19, Seniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-19, Juniorer
Folkracefestivalen, SMK, Motala Bill, 11-07-19, Veteraner
Sponsorcupen efter deltävling 4, 11-07-16
Sponsorcupen, Föllinge MK, 11-07-16
2-dagars, Krokoms MK, 11-07-10
2-dagars, Krokoms MK, 11-07-09
X-Cupen, SMK Gävle, 11-07-02
Kvällstävling, Krokoms MK, 11-06-22
Sponsorcupen, Bergs MK, 11-06-19
Sponsorcupen efter deltävling 3, 11-06-19
Folkracesprint, SMK Motala Bil, 11-06-19
Autoexperten Swedish Open, 11-06-11
Edsvära, Vara MK, 11-06-11
MÅAB-racet, Munkfors MC, 11-06-11
X-cupen, Årsunda Motorstadion, 11-06-11
NT-Trofén, Östgöta Bilsportförening/MK Ramunder, 11-06-06
Högstabanan, Haninge MK, 11-05-04
Sponsorcupen efter deltävling 2, 11-06-04
Sponsorcupen 2, Hede MK, 11-06-04
Dekaltrimsprinten, Ydre MK, 11-06-02
X-Cupen, Ljusdals MS, 11-05-21
Venacupen, Laxå MK, 11-05-14
Sponsrocupen, Krokoms MK, 11-05-14
Sponsorcupen efter deltävling 1, 11-05-14
Ramerudsracet, Säffle MC, 11-05-08
Lagtävling, Juniorläger, SMK Motala Bil, 11-05-01
Valborgsracet, Likenäs MK, 11-04-30
Fia-sprinten, SMK Motala Bil, 11-04-10
SAMS-Cupen, Strängnäs AMS, 11-04-02
SAMS-Cupen, Strängnäs AMS, 11-04-02, Finaler
SAMS-Cupen, Strängnäs AMS, 11-04-02, Omgång 2
SAMS-Cupen, Strängnäs AMS, 11-04-02, Semifinaler
SAMS-Cupen, Strängnäs AMS, 11-04-02, Omgång 1
Vinterserien efter deltävling 4, 11-03-06
Vinterserien deltävling 4, Jämtlands MK, 11-03-06
Vinterserien efter deltävling 3
Isracet, Krokoms MK, 11-02-19
Vinter-serien delt 2, Offerdals MK, 11-02-12
Vinter-serien delt 1, MK Nordjämten, 11-02-05
Ställningen i Vinterserien efter deltävling 1
Folkracesprint, Skepptuna MK, 11-02-05



Rallycross
SM-final, Götene MK, 11-09-24, Supercar
SM-final, Götene MK, 11-09-24, Touring Car
SM-final, Götene MK, 11-09-24, SN
SM-final, Götene MK, 11-09-24, SN2400
SM-final, Götene MK, 11-09-24, JSM
SM-final, Götene MK, Omgång 1-3, 11-09-24, Supercar
SM-final, Götene MK, Omång 1-3, 11-09-24, Touring Car
SM-final, Götene MK, Omgång 1-3, 11-09-24, SN
SM-final, Götene MK, Omgång 1-3, 11-09-24, SN2400
SM-final, Götene MK, Omgång 1-3, 11-09-24, JSM
SM-final, Götene MK, Omgång 1-2, 11-09-24, Supercar
SM-final, Götene MK, Omång 1-2, 11-09-24, Touring Car
SM-final, Götene MK, Omgång 1-2, 11-09-24, SN
SM-final, Götene MK, Omgång 1-2, 11-09-24, SN2400
SM-final, Götene MK, Omgång 1-2, 11-09-24, JSM
SM-final, Götene MK, Omgång 1, 11-09-24, Supercar
SM-final, Götene MK, Omång 1, 11-09-24, Touring Car
SM-final, Götene MK, Omgång 1, 11-09-24, SN
SM-final, Götene MK, Omgång 1, 11-09-24, SN2400
SM-final, Götene MK, Omgång 1, 11-09-24, JSM
SM-final, Götene MK, Tidsträning, 11-09-24, Supercar
SM-final, Götene MK, Tidsträning, 11-09-24, Touring Car
SM-final, Götene MK, Tidsträning, 11-09-24, SN
SM-final, Götene MK, Tidsträning, 11-09-24, SN2400
SM-final, Götene MK, Tidsträning, 11-09-24, JSM
Götalandscupen, Slutställning 2011
Götalandscupen, Tomelilla MK, 11-09-18
Götalandscupen, Tomelilla MK, 11-09-17
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 11-09-10
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-3 klass 2
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-3 klass 4
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-3 klass 6
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-2 klass 2
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-2 klass 4
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-09-03, Omg 1-2 klass 6
Svealandscupen, Borlänge KM, 11-08-27
Rallycross DM/FM, Vännäs MK, 11-08-20
Götalandscupen, Falköpings MK; 11-08-20
Götlandscupen, SMK Trollhättan, 11-08-13
Röforsloppet dag 2, SMK Arboga, 11-08-07, Bil
Röforsloppet dag 2, SMK Arboga, 11-08-07, MC
Röforsloppet dag 1, SMK Arboga, 11-08-07, Bil
Röforsloppet dag 1, SMK Arboga, 11-08-07, MC
Svealandscupen, Karlstad MC Bil, 11-07-31
Svealandscupen, Karlstad MC Bil, 11-07-30
Norrlandsveckan totalt, 11-07-17
Norrlandsveckan, Skellefteå MS, 11-07-17, supernationell
Norrlandsveckan, Skellefteå MS, 11-07-17, 2150
Norrlandsveckan, Skellefteå MS, 11-07-17, 2400
Norrlandsveckan, Piteå MS, 11-07-14
Rallycross-SM, Piteå MS, 11-07-13, Klass 1
Rallycross-SM, Piteå MS, 11-07-13, Klass 2
Rallycross-SM, Piteå MS, 11-07-13, Klass 3
Rallycross Norrlandsveckan, Kalix MK, 11-07-10, Supernationell
Rallycross Norrlandsveckan, Kalix MK, 11-07-09, Touring Car
Rallycross Norrlandsveckan, Kalix MK, 11-07-09, RM

Rallycross SM, Kalix MK, 11-07-09, Supernationell
Rallycross SM, Kalix MK, 11-07-09, Touring Car
Rallycross SM, Kalix MK, 11-07-09, Juniorer

Rallycross-EM Höljes, Finnskoga MK, 11-07-03, Super Car
Rallycross-EM Höljes, Finnskoga MK, 11-07-03, Touring Car
Rallycross-EM Höljes, Finnskoga MK, 11-07-03, Super 1600
Suporterklassen, Finnskoga MK, 11-07-02
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, klass 1
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, klass 2
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, RM
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, JSM
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-3, klass 1
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-3, klass 2
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-3, klass 3
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-3, klass 4
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-2, klass 1
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-2, klass 2
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-2, klass 3
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1-2, klass 4
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1, klass 1
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1, klass 2
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1, klass 3
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Omg 1, klass 4
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Tidsträning klass 1
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Tidsträning klass 2
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Tidsträning klass 3
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 11-06-18, Tidsträning klass 4
Rallycross-SM, MK Team Westom, 11-06-04, klass 1
Rallycross-SM, MK Team Westom, 11-06-04, klass 2
Rallycross-SM, MK Team Westom, 11-06-04, klass 3
Rallycross-SM, MK Team Westom, 11-06-04, klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, 11-05-22
Götalandscupen, Finnskoga MK, 11-05-21
Svealandscupen, Västerås MS, 11-05-15
Svealandscupen, Västerås MS, 11-05-14
Götalandscupen, Fjärås MK, 11-05-07
Svealandscupen, SMK Arboga, 11-05-01
Parallellrace, Strängnäs AMS, 11-04-17



Backe

Zamora-sprinten, Bollnäs MK, 11-07-06


IS-racing
Is-SM, 11-03-27



Karting/Crosskart
Sprintcupen, Västerås MS, 11-08-21
SM, Västerås MS; 11-08-20
Sprintcupen, Östmarks MFF, Sprint total, 11-08-07

Sprintcupen, Östmarks MFF, Sprint 85CC, 11-08-07

Sprintcupen, Östmarks MFF, Sprint 125CC, 11-08-07

Sprintcupen, Östmarks MFF, Sprint 250CC, 11-08-07

Sprintcupen, Östmarks MFF, Sprint 650CC, 11-08-07

NEZ/SM, Östmarks MFF, 11-08-06
Sprintcupen, Haninge MK, 11-06-19

Crosskart SM, Haninge MK, 11-06-18
Crosskart-SM, SMK Arboga, 11-06-05



MC
Inga resultat än



Drifting
Inga resultat än



Dragerace
Inga resultat än


Bil-O
Inga resultat än



Övrigt

Uthållighetstävling, Vännäs MK, 11-10-15
Racingspecial-cup, efter Vännäs MK, 11-09-24
FM Racingspecial, Vännäs MK, 11-09-24
Rasingspecial, Vännäs MK, 11-09-03
Pon Cat Friday Night Open, Lycksele MK, 11-03-11, Finalresultat
Pon Cat Friday Night Open, Lycksele MK, 11-03-11, Totallista
Uthållighet, SMK Gävle, 11-03-12
Uthållighet, SMK Gävle, 11-03-12, Klassvis

Uthållighet, Haninge MK, 11-03-05
Uthållighet, Haninge MK, 11-03-01, Klassvis
Uthållighet, Västerås MS, 11-02-26

Drivers Open, Hofors MS, 11-02-19
Uthållighet, Haninge MK, 11-02-19
Guldcupen deltävilng 1, Jämtlands MK, 11-02-06
Uthållighet, Haninge MK, 11-01-30

4-timmars, Vimmerby MS, 11-01-29
8-timmars Västerås, 11-01-22, Total
9-timmars Gävle, 11-01-15, Total
9-timmars Gävle, 11-01-15, klassvis
9-timmars Gävle, 11-01-15, varvtider


<< Till startsidan