<< Till startsidan

Resultat 2010
2010


Gå direkt till resultaten:
Gren Senast uppdatarad
Rally 10-12-27
Folkrace 10-12-26
Rallycross 10-09-19
Backe 10-09-19
IS-Racing Inga resultat än
Karting/Crosskart 10-09-04
Bilorientering 10-09-07
MC Inga resultat än
Drifting 10-08-01
Dragrace 10-08-15
Bil-O Inga resultat än
Övrigt 10-10-03

Ladda hem gratis

Rally
Nyårsrundan, Jämtlands MK; 10-12-27
EMK Sprinten, Eskilstuna MK, 10-11-13
Novemberskölden, Nässjö MK, 10-11-06
Pekingsnurren-Hjerpessprinten, Norrrköpings MK, 10-11-06
Odensvängen, Östernärke RMC, 10-10-30
Upplänska C-förarserien, Skepptuna MK, 10-10-30
Trafikcentersprinten, Teknis MC, 10-10-24
Oktobersprinten, SMK Hälsinge, 10-10-23
Bergsjakten, SMK Dala Falun, 10-10-23
Marknadsnatta, Västra Östergötlands MK, 10-10-23
Gröndalsrallyt, SMK Södermanland, 10-10-17
Öhs-cupen, SMK Valdemarsvik, 10-10-17
Rikspokalen, SMK Örebro, 10-10-16
KMK Trofén, Katrineholms MK, 10-10-09, SM
KMK Trofén, Katrineholms MK, 10-10-09, Internationellt race
KMK Trofén, Katrineholms MK, 10-10-09, DM/Mekonomen Rallycup
Eriksnäsbosprinten, Bollnäs MK, 10-10-09
Slutställningen, Rallymästerskapet, 10-10-05
Slutställningen, FM NNBF, 10-10-05
Silverratten, Älmhults MK, 10-10-02, klassvis
Silverratten, Älmhults MK, 10-10-02, total
66:an, SMK Sundsvall, 10-10-02
Noratrofén, Nora MK, 10-10-02
Lilla VM, Haninge MK, 10-09-26
Fridaspecialen, Vänersborgs MK, 10-09-26
Vätternrallyt, Gränna och Norrahammars MK, 10-09-25
Ekratten, Asarums MS, 10-09-25
Fjälllhalsen Upp Hill Race, krokoms MK, 10-09-25
Vedasprinten, SMK Hälsinge, 10-09-25
Runt Mjölkpallen Pokalen, Gnesta MK, 10-09-25
Cityracet, Finspångs MS, 10-09-25
Cityracet, Finspångs MS, 10-09-25, klassvis
Rejmeknixen, MK Ran, 10-09-25
Kammerudshöjden, Kils MK Bil, 10-09-18
Lokaracet, Hällefors MK, 10-09-21
Tjustknäppen, Tjust MK, 10-09-18
Byggconsultsprinen, Almunge MK, 10-09-19
KMK Kannan, Eskilstuna MK, 10-09-18
Wetabsprinten, Fryksdalens MK, 10-09-19, klassvis
Wetabsprinten, Fryksdalens MK, 10-09-19, klassvis
Malmtjärn runt, Hofors MS, 10-09-18
Yokohama Rallycup
Yokohama Gruvkampen, Ludvika MS, 10-09-12
Ramirent sprinten , Vallentuana MK, 10-09-11
Gruvrundan, Åtvidabergs MK, 10-09-11
TV-Svängen, SMK Hörby, 10-09-11
Motorsport Jämtland RS-serien, tabellen efter 5 deltävlingar, 10-09-09
Axmans Minnes Parallell Sprint, SMK Motala Bil, 10-09-05
Rally Grus-Ove, Jämtlands MK, 10-09-05
Gullaboknixen, Gullarbo RC, 10-09-04
Bäckasprinten, Kolsva MS, 10-09-04
Västrallyt, SMK Trollhättan, 3-4 sept
Truckkonsultsprinten 3, MK Team Westom, 10-08-28
Valnetrofén, Offerdals MK, 10-08-28
ARC-Rallyt, Almunge MK, 10-08-29
Fixussprinten, Rasbo MS, 10-08-29
Jan Rolfs Minne, SMK Örebro, 10-08-28
ÖHS-Cupen, SMK Valemarsvik, 10-08-29
Truckkonsultsprinten, MK Team Westom, 10-08-06
Truckkonsultsprinten cupställning

Götenerundan, Götene MK, 10-08-21
Polestarrallyt - Mästarmötet, Linköpings MS, 10-08-20
FG Parallellen, Strängnäs AMS, 10-08-15
Kvarnturen, SMK Motala, 10-08-14
Snapphanerallyt, Hässleholms MK, 10-08-14
Snapphanerallyt, Hässleholms MK, Volvo Orginal, 10-08-14
Ox-Speicalen, Mariestads MS, 10-08-07
Backasprinten, Skene MS, 10-07-31
Klappjakten, Ydre MK, 10-07-26
Sollefteårundan, Sollefteå RRC, 10-07-25
Kullingstrofén, Kullings MS, 10-07-24
Midnatssolsrallyt, 10-07-14--15
Yokohama Ludvikaruschen, Ludvika MS; 10-07-10
Gästabudstrofén, SMK Nyköping, 10-07-10
Koppartunnan, MK Kopparberg, 10-07-10
Rojarundan, Emådalens MK, 10-07-10
Jämtrallyt, Jämtlands MK, 10-07-05
First-Stop Sprinten, Films MK, 10-06-20
Truckkonsultsprinten, MK Team Westom, 10-06-20
Trendab-rallyt, Taxinge MK, 10-06-19
Svets & Mekrundan, Stuguns MK, 10-06-19
Alesvängen, Älvbygdens MK, 10-06-19
Dackefejden, Wäxjö MS, 10-06-19
Nedre Norras FM efter deltävling Fem, 10-06-16
Rallymästerskapet efter deltävling fyra, Nedre Norras, 10-06-16
Klassikersprinten, Skepptuna MK, 10-06-13
Hammarstrands Bil & Däck racet, Ragundadalens RC, 10-06-12
ESAB-rallyt, Laxå MK, 10-06-12
Bresonrallyt, Rasbo MK, 10-06-12
Rallymästerskapet efter deltävling 3, Nedre Norras, 10-06-11
Stefans Minne, Åtvidabergs MK, 10-06-06
Siljasvängen, SMK Hälsinge, 10-06-05
Karlskronapokalen, Karlskrona AK, 10-06-05
Nedre Norras FM efter deltävling 4, 10-06-02
Kammerudshöjden Upp och Ner, Kils MK Bil, 10-05-30
RallyXplosion, Västerås MS, 10-05-29
Skilling 500, Skillingaryds MK, 10-05-29
Midnattsspecialen, Skepptuna MK, 10-05-29
Oknörundan, Mönsterås MK, 10-05-23
Morgongåvasvängen, SMK Sala, 10-05-22
Silverrundan, Hällefors MK, 10-05-13
Vänersnurren, Dals MK, 10-05-16
South Swedish Rally, 10-05-13--15
Torsdagsrallyt, Eskilstuna MK, 10-05-13
Totalreklamsprinten, Stenungsunds MS, 10-05-09
Polkatrofén, Gränna MK, 10-05-08
Rally Österlen, 10-05-08
Lille Mats, Hässleholms MK, 10-05-02
Nässjörundan, Nässjö MK, 10-05-01
Sviestadsträffen, Linköpings MS, 10-05-01
Lilljumbon, Falköpings MK, 10-05-01
Kong Christian Race, Kristianstads MK, 10-04-24
Rally Gotland, Gotlands MF Bilklubb, 10-04-17
Skänningeknixen, V:a Östergötlands MK, 10-04-17
CarFixrallyt, Västerås MS, 10-04-11
Anderslövsrallyt, Trelleborgs MK, 10-04-10
Anderslövsrallyt APK, Trelleborgs MK, 10-04-10
Socknasvängen, Åtvidabergs MK, 10-04-10
Himmelstalundssprinten, Norrköpings MK, 10-04-03
Express-specialen, SMK Hörby, 10-03-28
Nedre Norras BF´s FM efter deltävling 3, 10-03-27
Lokaltävling, Vännäs MK, 10-03-20
Roratelsvängen, Jämtlands MK, 10-03-13
LBC-Ruschen, Lima MS, 10-03-13
Hasselasvängen, SMK Hälsinge, 10-03-07
Valösprinten, Östhammars MK, 10-03-07
Härjedalsbrickan, Härjedalens AC, 10-03-06
Nedre Norra BF´s Rallymästerskap, efter deltävling 2, 10-02-27
Nedre Norras FM efter deltävling 2, 10-02-27
Sikforsrundan, Sikfors SK, 10-02-28
Stjärnsvängen, SMK Sundsvall, 10-02-28
Häradssvängen, Strängnäs AMS, 10-02-27
Vinterpokalen, Sandvikens MK, 10-02-26--27
Bergbysprinten, Films MK, 10-02-22
Midvinterspecialen, Hällefors MK, 10-02-21
Torpaskogsrundan, Vallentuna MK, 10-02-21
Lappkastet, Lycksele MK, 10-02-20
Dan Anderssons Minne, Wessmanklubbarna, 10-02-20
Örsundsbroracet, Örsundsbro MK, 10-02-20
Gestrikekannan, Järbo MK, 10-02-13
Skepptunasprinten, 10-02-14
Eriknäsbosprinten, Bollnäs MK, 10-02-14
SM, Rally Sweden, 10-02-11-12
Piterundan, Piteå MS, 10-02-07
Gnaprstrofén, SMK Hälsinge, 10-02-07
Heby-pokalen, Rasbo MK/Almunge, 10-02-06
OBH-Trofen, Laxå MK, 10-02-06
Rallymästerskapet 2010,
Nedre Norra BF - Stockholms BF - Upplands BF, efter Bergslagsrallyt, 10-02-04
NNBF rally-FM efter Bergslagsrallyt, 10-02-03
Bergslagsrallyt, Bergslagsklubbarna, 10-01-30
Z-Trofén, Stuguns MK, 10-01-30
Rally Franssons Fastigheter, Vännäs MK, 10-01-23
Vännäs-Plåt rally, Vännäs MK, 10-01-23
Finnskogsvalsen, MK Ratten, 10-01-23
Stärkesmarksrundan 2
, Vännäs MK, 10-01-16 efter delävling 2
Stärkesmarksrundan
, Vännäs MK, 10-01-16
Monitorrallytt, Ilsbo MK, 10-01-16
Rally Månstråket, Luleå MS, 10-01-09
Offerdalingen, Offerdals MK, 10-01-09
Sigdalsrally, 10-01-09
Stärkesmarksrundan 1, Vännäs MK, 10-01-03


Folkrace
Trobbans Minne, SMK Motala Bil, 10-12-26
Luciaracet, Jönköpings MK, 10-12-11
EMK Sprinten, Eskilstuna MK, 10-11-14
Novemberracet, Skene MS, 10-11-06
Bergsjakten, SMK Dala Falun, 10-10-23
Ove Öberg Memorial, Säffle MC, 10-10-23
NGK-Masters, Karlstad MC; 10-10-16, Seniorer
NGK-Masters, Karlstad MC; 10-10-16, Dam & Veteran
NGK-Masters, Karlstad MC; 10-10-16, Juniorer
Oktoberracet, Munkfors MC, 10-10-09
KM, Ljungsbro MK, 10-10-09
KM, Ljungsbro MK, 10-10-09, Juniorer
KM, SMK Motala Bil, 10-10-09
KM, Ljungsbro MK, 10-10-09, Juniorer
KM, Vadstena RRC, 10-10-09
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 10-09-25
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 10-09-25 omg 2, Seniorer
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 10-09-25 omg 2, Juniorer
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 10-09-25 omg 2, Damer/Veteraner
Mälarcupen, Strängnäs AMS, 10-09-25 omg 1
Höstracet, Lycksele MK, 10-09-19
Höstsladden, Hagfors MK, 10-09-18

Venacupen, Laxå MK, 10-09-18, Slutresultat
Venacupen, Laxå MK, 10-09-18
OK Q8-Racet, Krokoms MK, 10-09-18

Kräftgången, Laxå MK; 10-09-11
Femtåfestivalen, Likenäs MK, 10-09-04-05
Kardanracet, Borås MK, 10-09-04
Slutställning Sponsorcupen 2010
Sponsorcupen, Fölinge MK, 10-09-04
2-dagars, Ljusdals MS, 10-08-28--29
Dalhemscupen, Varbergs MK, 10-08-28
Laitiscupen, Piteå MS, 10-08-21--22
Trollcupen, Katrineholms MK / SMK Vingåker
Trollcupen, Katrineholms MK / SMK Vingåker, Omgång 3
Trollcupen, Katrineholms MK / SMK Vingåker, Omgång 2
Trollcupen, Katrineholms MK / SMK Vingåker, Omgång 1
Sponsorcupen Efter deltävling 5
Sponsorcupen, Jämtlands MK, 10-08-21
Munkfors Bilskrotracet, Munkfors MC; 10-08-14
Rogneracet, Säffle MC, 10-08-14--15
Venacupen, Laxå MK, 10-08-14--15
Folkracefestivalen, Finnskoga MK, 10-09-05--08, Seniorer
Folkracefestivalen, Finnskoga MK, 10-09-05--08, Juniorer
Folkracefestivalen, Finnskoga MK, 10-09-05--08, Damer
Folkracefestivalen, Finnskoga MK, 10-09-05--08, Oldboys
Folkracesprint, SMK Valdemarsvik, 10-08-08
Hede 2-dagars, Hede MK, 10-07-31--08-02
Kvällsracet, Likenäs MK, 10-07-28
Folkracefestivelan, SMK Motala, 10-07-25
Sponsorcupen efter deltävling 4
Sponsorcupen, Bergs MK, 10-07-17
Krokoms 2-dagars, Krokoms MK, 10-07-10--11
Folkrace, Vara MK, 10-07-03
SMK Arboga, Bakhjulsdrivet, 10-06-27
SMK Arboga, Framhjulsdrivna, 10-06-27
SMK Arboga, Juniorer, 10-06-27
SMK Arboga, Damer/Veteraner, 10-06-27
Sponsorcupen efter deltävling 3, 10-06-19
Sponsorcupen, Hede MK, 10-06-19
Mekonomen Cup, Jämtlands MK, 10-06-12--13
Måabracet, Munkfors MC, 10-06-12
Galaxiecup deltävling 1, Kramfors MK, 10-06-06
Folkracefestival, Skene MS, 10-06-05--06
Sponsorcupen efter deltävling 2, 10-06-05
Sponsorcupen, Krokoms MK, 10-06-05
Mälarcupen, Katrineholms MK, 10-06-05
Mälarcupen, Katrineholms MK, efter omg 3
Mälarcupen, Katrineholms MK, efter omg 2
Mälarcupen, Katrineholms MK, efter omg 1
Folkrace Kyrkberget, Gestrike GT, 10-05-30
Folkrace, Laxå MK, 10-05-22
Sponsorcupen efter delt 1
Sponsorcupen, Offerdals MK, 10-05-15
Dekaltrimsprinten, Ydre MK, 10-05-13
Flygracet, Årjängs MK, 10-05-13
X-cupen, SMK Söderhamn, 10-05-08
Lagtävling Juniorlägret SMK Motala Bil, 10-05-02
Mälarcupen 2, SMK 10-05-02. SMK Sala
Mälarcupen 2, SMK 10-05-02. SMK Sala, efter omgång 3
Mälarcupen 2, SMK 10-05-02. SMK Sala, efter omgång 2
LBC-Fighten, Fryksdalens MK, 10-04-18
Sams-cupen i Folkrace, Strängnäs AMS, 10-04-10
Vinterracet, Likenäs MK, 10-02-27
Isdubben, Sala MK, 10-02-21
Isdubben, Sala MK, 10-02-21 omgång 3
Isdubben, Sala MK, 10-02-21 omgång 2
Isdubben, Sala MK, 10-02-21 omgång 1


Rallycross
Svealandscupen, Västerås MS, 10-09-19
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-3 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-3 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-3 klass 4
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-3 klass 6
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-2 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-2 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-2 klass 4
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1-2 klass 6
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1 klass 4
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-19, Omg 1 klass 6
Rallycross DM, Piteå MS, 10-09-18
Svealandscupen, Västerås MS, 10-09-18
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18
Prel Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, klass 1
Prel Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, klass 2
Prel Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, klass 4

Prel Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, klass 6

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-3 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-3 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-3 klass 4

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-3 klass 6

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-2 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-2 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1-2 klass 4

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 6

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 1
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 2
Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 4

Götalandscupen, MK Team Westom, 10-09-18, omg 1 klass 6

SM-final, MK Team Westom, 10-09-11 klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11 klass 2
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11 klass 4
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11 Juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11 klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1-3, Juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 3, Juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1-2, Klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 2, Klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1-2, Klass 2
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 2, Klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1-2, Klass 4
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 2, Klass 4
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1-2, Juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 2, Juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1, klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1, klass 4
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1, klass 2
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Omg 1 juniorer
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Tidsträning klass 4
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Tidsträning klass 2
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Tidsträning klass 1
SM-final, MK Team Westom, 10-09-11, Tidsträning juniorer
Götlandscupen, Fjärås MK, 10-09-04 klass 2 + 6
Götlandscupen, Fjärås MK, 10-09-04 klass 4
Götalandscupen, Fjärås MK, Kval klass 2
Götalandscupen, Fjärås MK, Kval klass 4
Götalandscupen, Fjärås MK, Kval klass 6
DM/FM, Vännäs MK, 1-08-28
Rallycross Norden, Strängnäs AMS, 10-08-28, Div 1
Rallycross Norden, Strängnäs AMS, 10-08-28, Supernationell
Götalandscupen, Falköpings MK, 10-08-21
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-3 klass 1
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-3 klass 2
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-3 klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-3 klass 6
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-2 klass 1
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-2 klass 2
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-2 klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1-2 klass 6
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1 klass 1
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1 klass 2
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1 klass 4
Svealandscupen, Haninge MK, 10-08-14, Omg 1 klass 6
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-3 klass 1
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-3 klass 2
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-3 klass 4
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-3 klass 6
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-2 klass 1
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-2 klass 2
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-2 klass 4
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1-2 klass 6
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1 klass 1
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1 klass 2
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg 1 klass 4
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-08, omg1 klass 6
Götalandscupen, Jönköpings MK, 10-08-07
Rallycross-SM Skellefteå, Supernationell, 10-07-31
Rallycross-SM Skellefteå, 2400, 10-07-31
Rallycross-SM Skellefteå, 2150, 10-07-31
Rallycross-SM Piteå, Supernationell, 10-07-25
Rallycross-SM Piteå, 2400, 10-07-25
Rallycross-SM Piteå, Juniorer, 10-07-25
Rallycross-SM Piteå, Tidsträning Supernationell, 10-07-24
Rallycross-SM Piteå, Tidsträning 2400, 10-07-24
Rallycross-SM Piteå, Tidsträning Juniorer, 10-07-24
Höljes, Omg 3, div 1, 10-07-03
Höljes, Efter omg 3, div 1, 10-07-03
Höljes, Omg 3, div 1a, 10-07-03
Höljes, Efter omg 3, div 1a, 10-07-03
Höljes, Omg 3, div 2, 10-07-03
Höljes, Efter omg 3, div 2, 10-07-03
Höljes, Efter omg 2, div 1, 10-07-03
Höljes, Omg 2, div 1a, 10-07-03
Höljes, Efter omg 2, div 1a, 10-07-03
Höljes, Omg 2, div 1a, 10-07-03
Höljes, Efter omg 2, div 1a, 10-07-03
Höljes, Omg 2, div 2, 10-07-03
Höljes, Efter omg 2, div 2, 10-07-03
Höljes, Omg 1, div 1, 10-07-03
Höljes, Tidsträning div 1a, 10-07-03
Höljes, Tidsträning div 2, 10-07-03
Höljes, Tidsträning div 1, 10-07-03
Höljes, Tidsträning div 1a, 10-07-03
Höljes, Tidsträning div 2, 10-07-03
Supernationell Höljes,, 10-07-02
Supernationell Höljes, omgång 2, 10-07-02
Supernationell Höljes, efter omgång 3, 10-07-02
Supernationell Höljes, omgång 3, 10-07-02
Supernationell Höljes, efter omgång 2, 10-07-02
Supernationell Höljes, omgång 2, 10-07-02
Supernationell Höljes, omgång 1, 10-07-02
Supernationell Höljes, Tidsträning, 10-07-02
Rallycross-DM, Skellefteå MS, Supernationell, 10-06-27
Rallycross-DM, Skellefteå MS, 2400, 10-06-27
Rallycross-DM, Skellefteå MS, 2150, 10-06-27
Svealandscupen, SMK Arboga, 10-06-19
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-13
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 3 klass 1
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 3 klass 2
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 3 klass 4
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 3 klass 6
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 2 klass 1
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 2 klass 2
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 2 klass 4
Svealandscupen, Strängnäs AMS, 10-06-12.efter omg 2 klass 6
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 3 klass 1
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 3 klass 2
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 3 klass 4
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 3 klass 6
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 2 klass 1
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 2 klass 2
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 2 klass 4
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, efter omg 2 klass 6
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, omg 1 klass 1
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, omg 1 klass 2
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, omg 1 klass 4
Götalandscupen, Fjärås, 10-06-12, omg 1 klass 6
Rallycross-SM, Haninge MK, 10-06-05 Klass 1
Rallycross-SM, Haninge MK, 10-06-05 Klass 2
Rallycross-SM, Haninge MK, 10-06-05 Klass 3
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 A-final klass 1
Preliminärt Rallycross SM, Haninge MK, klass 2, 10-06-05

Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 A-final klass 2
Preliminärt Rallycross SM, Haninge MK, klass 2, 10-06-05
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 B-final klass 3
PreliminärtRallycross SM, Haninge MK, klass 3, 10-06-05
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 B-final klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 B -final klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 B -final klass 3
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 C-final klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 C-final klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 3 klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 klass 1 efter 3 omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 3 klass 3
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 klass 2 efter 3omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 3 klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 klass 2 ef ter 3omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 2 klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-052 klass 1 efter 2 omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 2 klass 3
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 2 klass 3 efter 2 omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 2 klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 2 klass 2 efter 2 omg
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 1 klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 1 klass 3
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-05 Omg 1 klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-04 Tidsträning klass 1
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-04 Tidsträning klass 2
Rallycross SM, Haninge MK, 10-06-04 Tidsträning klass 3
Svealandscupen, Bollnäs MK, 10-05-29
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-3, Klass 1
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-3 Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-3 Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-3, Klass 6
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-2, Klass 1
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-2 Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-2 Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1-2, Klass 6
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-23, Omg 1, Klass 1
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1,10-05-23, Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, 10-05-23, Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, 10-05-23, Klass 6
Rallycross Norden, MK Team Westom, 10-05-22, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, 10-05-22, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, 10-05-22, Div 1A
Rallycross Norden, MK Team Westom, B-final, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, C-final, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, D-final, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 3, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 3, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 3, SN
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 3, SN
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 3, Div 1A
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 3, Div 1A
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 2, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 2, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 2, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 2, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 2, Div A
Rallycross Norden, MK Team Westom, Efter Omg 2, Div A
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 1, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 1, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, Omg 1, Div 1A
Rallycross Norden, MK Team Westom, Warm-up, Div 1
Rallycross Norden, MK Team Westom, Warm-up, Supernationell
Rallycross Norden, MK Team Westom, Warm-up, div 1A
Götalandscupen, Finnskoga MK, 10-05-22
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-3, Klass 1
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-3, Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-3, Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-3, Klass 6

Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-2, Klass 1
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-2, Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-2, Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1-2, Klass 6

Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, Klass 1

Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, Klass 2
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, Klass 4
Götalandscupen, Finnskoga MK, Omg 1, Klass 6
Svealandscupen, SMK Nyköping, 10-05-15
Rallycross-SM, Strängnäs AMS, 10-05-08
Paralellracet, Strängnäs AMS, 10-04-25
Götalandscupen 10-04-18
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-3, klass 1
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-3, klass 2
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-3, klass 4
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-3, klass 6
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-2, klass 1
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-2, klass 2
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-2, klass 4
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1-2, klass 6
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1, klass 1
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1, klass 2
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1, klass 4
Götalandscupen 10-04-18, Omgång 1, klass 6
Götalandscupen 10-04-17
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-3, klass 1
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-3, klass 2
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-3, klass 4
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-3, klass 6
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-2, klass 1
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-2, klass 2
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-2, klass 4
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1-2, klass 6
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1, klass 1
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1, klass 2
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1, klass 4
Götalandscupen 10-04-17, Omgång 1, klass 6



Backe
Bergaracet, Ydre MK, 10-09-18
Kungsbergsjakten, Järbo MK, 10-08-22
Uphill Cup, Järbo MK, 10-08-21
Röforsloppet, SMK Arboga, 10-08-08
SM efter Röforsloppet, 10-08-08
Röforsloppet, SMK Arboga, 10-08-07
SM efter Röforsloppet, 10-08-07
Nipracet, Sollefteå RRC, 10-07-24
Mästarmöte, Ljusdals MS, 10-07-10--11
Klevaracet, Tideholms MK, 10-05-23
Klevaracet, Tideholms MK, 10-05-22


IS-racing
Inga resultat än

Karting/Crosskart
Crosskart, Sprintcupen, Västerås MS, 10-09-05, 650 cc
Crosskart, Sprintcupen, Västerås MS, 10-09-05, 500 cc
Crosskart, Sprintcupen, Västerås MS, 10-09-05, 250 cc
Crosskart, Sprintcupen, Västerås MS, 10-09-05, 125 cc
Crosskart, Sprintcupen, Västerås MS, 10-09-05, 85 cc
Crosskart SM, Västerås MS, 10-09-04
Crosskartsprinten, Skellefteå MS, 10-07-24
Crosskart-SM, Skellefteå MS, 10-07-24, 85cc
Crosskart-SM, Skellefteå MS, 10-07-24, 125cc
Crosskart-SM, Skellefteå MS, 10-07-24, 250cc
Crosskart-SM, Skellefteå MS, 10-07-24, 500cc
Crosskart-SM, Skellefteå MS, 10-07-24, 650cc
Crosskart Sprintcupen, Haninge MK, 650cc, 10-06-20
Crosskart SM/RM, Haninge MK, 650cc, 10-06-19
Crosskart SM/RM, Haninge MK, 500cc, 10-06-19
Crosskart SM/RM, Haninge MK, 250cc, 10-06-19
Crosskart SM/RM, Haninge MK, 125cc, 10-06-19
Crosskart SM/RM, Haninge MK, 85cc, 10-06-19
Svenska Sprintcupen , Laxå MK, 10-06-06
Crosskart SM/RM, Laxå MK, 10-06-05
Crosskart SM/RM, SMK Gävle, 10-05-22

MC
Inga resultat än

Drifting
Lycksele MK, 10-07-27

Dragerace
Helsinge Open, SMK Söderhamn, 10-08-14--14


Bil-O
Svamptåget, Södertörns Bil-O Klubb, 10-09-04
Snälltåget, Södertörns Bil-O Klubb, 10-09-04

Övrigt
Slutställning Racingspecialcupen 2010
Racingspecial, Vännäs MK, 10-10-02
Drivers Open, Fryksdalens MK, 10-09-18
Racingspecial, Vännäs MK, 10-09-12
Grenserallyt, 10-09-11
Grenserallyt, Startlistan, 10-09-11
Racingspecial, Lycksele MK, 10-07-27
Racingspecial, Piteå MS, 10-05-30
Drivers Open, Fryksdalens MK, 10-04-17

Arctic Cat Cup, 10-01-09--10
8-Timmars, Västerås MS, 10-02-06


<< Till startsidan